Latvijas koka
māju ražotāji

Latvijas koka māju ražotāji ir apliecinājuši savu ražojumu lielisko cenas un kvalitātes attiecību visā Eiropas kontinentā. Šeit atradīsiet piemērotu partneri jebkurām koka būvniecības vajadzībām.

producers

Super bebris


info@bebris.lv

Cross Timber Systems


info@crosstimbersystems.com

3 Radi


mail@3radi.lv

Forho


info@forho.com

Green module


info.greenmodule@gmail.com

Hus.lv


info@hus.lv

Warss+


warss@warss.lv

Modulart


info@modulart.lv

Vudis


vudis@vudis.lv

Ostby


KPM


Imants Šiklovs

imants@kpmajas.lv

Pavasars


Inguss Pavasars

andris@paeglisi.lv

Ecolaft


Ivars Riekstiņš

ecolaft@inbox.lv

Byko Lat


Kārlis Birums

karlis.birumsjr@byko.lv

ZTC


Māris Avotiņš

home@ztc.lv

Dores Fabrika SIA


Mikus Zībergs

mikus.zibergs@dores.lv

EHI


Normunds Sondors

normunds@ehi.lv

Nordic Homes


Pauls – Dzintars Kalniņš

dzintars@nchriga.lv

Husvik


Vita Brūvele

vita.bruvele@husvikhus.com