Par koka klasteri

About

Struktūra

Latvijas Koka būvniecības klasteris ir dibināts 2012. gada pašā sākumā apvienojoties vairāk kā 20 koka māju ražotājiem, izglītības un pētniecības iestādēm un citiem saistītajiem uzņēmumiem.

Klasteris piedāvā visiem interesentiem informāciju par Latvijas Koka būvniecības sektoru, klastera uzņēmumiem to kompetencēm un ražošanas kapacitāti. Ja Jums ir nepieciešama informācija, padoms risinājumu vai ražotāju izvēlē klastera durvis ir vienmēr atvērtas.

Vīzija

Klastera izveides mērķis ir veicināt nozares uzņēmumu sadarbību attīstot ražošanas un eksporta tirgu potenciālu. Klasteris ir uz biznesu vērsta apvienība, kas par prioritātēm ir noteicis uzņēmumu attīstību, jaunu tirgu apgūšanu un esošo tirgu paplašināšanu.

atsauksmes

No ekvatora līdz polārajam lokam, Latvijas koka māju ražotāji ir pierādījuši savas kompetences. Mums ir, iespējams, labākā cenas un kvalitātes attiecība!

Contact image
Language image

Gatis Zamurs

Latvijas Koka būvniecības klastera izpilddirektors

Signature

Koks vienlaikus ir gan tradicionāls, gan moderns materiāls, kas ļoti labi sader kopā ar citiem aktuāliem materiāliem, vienalga, vai tas ir metāls, ķieģeļi, betons vai stikls.

Contact image
Language image

Kristaps Ceplis

biedrība "Zaļās mājas"

Signature