Latvijas koka
māju ražotāji

Latvijas koka māju ražotāji ir apliecinājuši savu ražojumu lielisko cenas un kvalitātes attiecību visā Eiropas kontinentā. Šeit atradīsiet piemērotu partneri jebkurām koka būvniecības vajadzībām.

producers

Super bebris

Agris Kosītis

info@bebris.lv

Cross Timber Systems

Andris Dlohi

info@crosstimbersystems.com

Forho

Andris Turlajs

info@forho.com

F Grupa

Andris Turlajs

info@fgrupa.com

3 Radi

Gunta Skuja

mail@3radi.lv

KPM

Imants Šiklovs

imants@kpmajas.lv

Pavasars

Inguss Pavasars

inguss@pavasars.lv

Warss+

Ivars Markovskis

warss@warss.lv

Ecolaft

Ivars Riekstiņš

ecolaft@inbox.lv

Green module

Jana Cīrule

info.greenmodule@gmail.com

Ostby

Jānis Venteris

Byko Lat

Kārlis Birums

karlis.birums.jr@byko.lv

ZTC

Māris Avotiņš

home@ztc.lv

Vudis

Miks Kārkliņš

vudis@vudis.lv

Dores Fabrika SIA

Mikus Zībergs

mikus.zibergs@dores.lv

EHI

Normunds Sondors

normunds@ehi.lv

Nordic Homes

Pauls – Dzintars Kalniņš

dzintars@nchriga.lv

Hus.lv

Raimonds Bondars

info@hus.lv

Modulart

Raimonds Gusarevs

info@modulart.lv

Husvik

Vita Brūvele

vita.bruvele@husvikhus.com