Latvijas koka
māju ražotāji

Latvijas koka māju ražotāji ir apliecinājuši savu ražojumu lielisko cenas un kvalitātes attiecību visā Eiropas kontinentā. Šeit atradīsiet piemērotu partneri jebkurām koka būvniecības vajadzībām.

producers

Super bebris

Agris Kosītis

info@bebris.lv

DriveEco

Aļesja Zvejniece

alesja.zvejniece@driveeco.lv

Cross Timber Systems

Andris Dlohi

info@crosstimbersystems.com

F Grupa

Andris Turlajs

info@fgrupa.com

Timit

Edgars Sturmovičs

info@timit.lv

KPM

Imants Šiklovs

imants@kpmajas.lv

Pavasars

Inguss Pavasars

inguss@pavasars.lv

Warss+

Ivars Markovskis

warss@warss.lv

Ecolaft

Ivars Riekstiņš

ecolaft@inbox.lv

Ostby

Jānis Venteris

Byko Lat

Kārlis Birums

karlis.birums.jr@byko.lv

ZTC

Māris Avotiņš

home@ztc.lv

Vudis

Miks Kārkliņš

vudis@vudis.lv

Dores Fabrika SIA

Mikus Zībergs

mikus.zibergs@dores.lv

EHI

Normunds Sondors

normunds@ehi.lv

Nordic Homes

Pauls – Dzintars Kalniņš

dzintars@nchriga.lv

Hus.lv

Raimonds Bondars

info@hus.lv

Modulart

Raimonds Gusarevs

info@modulart.lv

3 Radi

Uģis Ķēbers

mail@3radi.lv

Husvik

Vita Brūvele

vita.bruvele@husvikhus.com