aktualitātes

Projekta “Koka būvniecības klastera starptautiskas konkurētspējas veicināšana” aktualitātes 2017. gada novembrī.

Popularizējot koka apstrādes industriju Latvijas un ārvalstu tirgos, Latvijas koka būvniecības klasteris ir veicis dažādus pasākumus projekta “Koka būvniecības klastera starptautiskas konkurētspējas veicināšana” ietvaros.

Šā gada septembrī LKBK vadītājs G.Zamurs piedalījās Štutgartē organizētajā pasākumā “5th Cluster matchmaking conference”, kura laikā tika gūtas jaunas zināšanas par klasteru darbību citās valstīs, nodibināti jauni kontakti, kas nākotnē dos iespēju paplašināt Latvijas koka būvniecības klastera darbību un popularizēt LKBK arī citās valstīs, iegūstot sadarbības partnerus.

Turpinot realizēt Latvijas koka būvniecības klastera plānotās aktivitātes, ir noslēgts līgums par reklāmas rakstu sagatavošanu par koka būvniecības industriju zviedru atbilstošos izdevumos un ir sagatavotas divas publikācijas par klastera biedriem un viņu darbību, popularizējot LKBK arī Zviedrijas tirgū.

Tiek turpināts strādāt pie LKBK mājaslapas izveides, lai no informatīvas mājaslapas tā kļūtu par  modernu uz pārdošanu vērstu mājaslapu un tā kļūs par pārdošanas platformu Latvijas Koka būvniecības klastera biedriem.

Projekta kopējais budžets ir 488 220 EUR, t.sk. Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums (85%) – 414 987 EUR.

Projektu paredzēts realizēt līdz 2020. gada 31. decembrim.